O firmie

Szanowni Klienci,
witamy w nowej odsłonie Internetowego Sklepu Mundurowego firmy AWIA 2 Aleksander Wójcik.
Nasz sklep prowadzi sprzedaż artykułów dla służb mundurowych i formacji paramilitarnych, jak również dla kolekcjonerów militariów. Oprócz gotowych produktów pozyskiwanych u producentów, wykonujemy wyroby hafciarskie według projektów gotowych (zgodnie z przepisami mundurowymi dla poszczególnych wojsk i służb) oraz na zlecenie (projekt + wykonanie).
Z tego powodu i z uwagi na nieopłacalne gromadzenie różnych wyrobów (składowanie), czas wykonania projektu hafciarskiego oraz wysyłki może odbiegać od wskazanego w sklepie (przy danym wyrobie). Może się czasem zdarzyć, że produkt pokazywany jest jako dostępny, lecz jego dostępność może być odroczona na kilka dni z uwagi na realizację bieżących prac hafciarskich lub podyktowana czasem wykonania projektu hafciarskiego i haftowania ręcznego lub maszynowego.
Aktualnie przygotowujemy ofertę dla Służby Więziennej. W przygotowaniu jest też oferta dla Wojsk Lądowych i Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej oraz dla pozostałych służb mundurowych.
Prosimy do nas zaglądać, ponieważ ofertę będziemy systematycznie poszerzać. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu oraz warunkami realizacji zamówień, w tym wysyłki i ewentualnych zwrotów.

Uwaga: Internetowy Sklep Mundurowy AWIA 2 nie zawiera już kont użytkowników i zamówień złożonych w naszym poprzednim sklepie, tj. przed 30.08.2018 r.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie.

Aleksander Wójcik, właściciel Sklepu,