Wysyłka i zwroty

Wysyłka zamówionych towarów


1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia, lecz przewiduje się dostawy poza ten obszar, o czym może być mowa w Regulaminie po jego zmianie.
2. Towar jest wysyłany niezwłocznie po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym zgodnie z rachunkiem do zapłaty przesłanej w wiadomości o złożonym zamówieniu.
3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką przesyłką listową lub paczką listową Poczty Polskiej. Koszty dostawy wykazane będą w treści faktury i wskazane w czasie składania zamówienia.
4. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta zamówienia, a dla zamówień wymagających sprowadzenia towaru od producenta lub wykonania przez AWIA 2 Aleksander Wójcik, będzie dodatkowo uściślany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
5. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji zamówienia oraz faktury VAT.

Reklamacje i zwroty towarów z przyczyn nie związanych z odstąpieniem od umowy


1. AWIA 2 Aleksander Wójcik, jako sprzedawca, odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie Regulaminu sklepu, należy kierować na adres awia@awia2.pl.
3. Zwrot towaru można również zgłosić za pomocą formularza umieszczonego w stopce strony pod zakładką "Zwroty" w pionie "Biuro Obsługi Klienta" podając przyczynę zwrotu.
4. AWIA 2 Aleksander Wójcik zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
5. AWIA 2 Aleksander Wójcik nie jest producentem wszystkich oferowanych towarów co nie znaczy, że jest możliwość wymiany produktu na wolny od wad.